Výběr nejpopulárnějších programů ke stažení

Skype ke stažení zdarma

Skype je celosvětově velice oblíbeným programem, který je určený zejména pro posílání zpráv a souborů a také hlavně pro telefonování pomocí internetu, které je pak samozřejmě bezplatné.

Můžete se tedy zadarmo pobavit například s někým ve Spojených státech amerických, Austrálii a tak podobně.

Všechno, co k této bezplatné komunikaci pak budete potřebovat je samozřejmě notebook nebo počítač. Pokud jde o notebooky, tak v dnešní době má drtivá většina integrované mikrofony a reproduktory, takže nemusíte nic dokupovat.

Pokud však jde o počítače, tak ve většině případů budete muset dokoupit alespoň mikrofon, neboť reproduktory má snad v dnešní době každý.

Skype je dále velice oblíbený také díky tomu, že umožňuje svým uživatelům video hovory, takže když s někým budete telefonovat, tak se na něj můžete samozřejmě i dívat. To je samozřejmě velice oblíbené například mezi páry, kteří studují třeba v jiných městech a tak podobně. Jakmile si tedy Skype nainstalujete, tak si můžete začít dělat seznamy svých přátel a kamarádů, hledat si nové kamarády a tak podobně. Skype si můžete stáhnout samozřejmě zdarma, například pomocí odkazu níže.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Skype ke stažení a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.