Internetové prohlížeče

Google Chrome

Internetový prohlížeč je jednou z nejdůležitějších součástí každého operačního systému. Na internetu máme spoustu možností, jaký prohlížeč si stáhnout. Máme například Internet Explorer, Mozillu Firefox, Maxthoon, Operu, Safari a nebo právě Google Chrome, který je stále více a více oblíbený.

Je samozřejmě na každém individuálně, jaký prohlížeč podporuje, s jakým se mu pracuje nejlépe a jaký si také nakonec stáhne. Pokud jde tedy o Google Chrome, tak tento prohlížeč byl vyvinut společností Google, což samozřejmě přináší velikou řadu výhod a možností.

Velikou výhodou je například kompletní synchronizaces Vaším mailem, pokud tedy máte emailovou adresu s doménou “gmail,” dále se také můžete do prohlížeče klasicky přihlásit a nastavit si své prostředí, tedy záložky a tak podobně.

Pokud se pak dostanete k jinému počítači a opět se přihlásíte do Chromu, tak si nemusíte již nic znovu nastavovat, neboť Chrome si všechno převede sám. Google Chrome pak samozřejmě vyniká svou rychlostí a dalšími věcmi, které jsou však v dnešní době běžné u většiny kvalitních internetových prohlížečů. Chrome si můžete stáhnout samozřejmě zadarmo.

GOOGLE CHROME KE STAŽENÍ ZDARMA

Mozilla Firefox

Internetový prohlížeč je jednou z nejdůležitějších softwarových součástí počítačového systému.

Pokud bychom se měli bavit striktně o operačním systému Windows, tak jakmile si jej nainstalujete nebo zakoupíte počítač nebo notebook s již nainstalovaným operačním systémem, tak zde budete mít již nainstalovaný internetový prohlížeč Internet Explorer, který však spoustě lidí nemusí vyhovovat.

Je však pravda že se tento prohlížeč svou poslední verzí velice vylepšil a stal se kvalitním internetovým prohlížečem.

Pokud Vám však nevyhovuje, tak máte samozřejmě na výběr z další široké řady jiných internetových prohlížečů. Jsou jimi například Google Chrome, Maxthoon, Opera, Safari nebo třeba právě Mozilla Firefox.

Firefox patří mezi ty opravdu kvalitní internetové prohlížeče, přičemž s každou novou verzí přichází spousta novinek, které se projevují především ve stále rychlejším a rychlejším načítání webových stránek. Ve Firefoxu je pak dále také obsažený například Správce hesel, doplňků, a stahování, má velice přehledné a jednoduché rozhraní, můžete nainstalovat plugin na blokaci vyskakování reklamních oken a spousty dalších funkcí. Tento internetový prohlížeč si můžete, tak jako ostatní, stáhnout samozřejmě zadarmo.

Mozilla Firefox ke stažení zdarma